15 Mayıs 2009

gecikmiş bir yazı..ve sımsıcak buluşma..
bu sene anneler günü daha bir anlamlı benim için...çünkü anneyim ben ve dünyanın en güzel varlığına sahibim..dünya tatlısı bir kızım var..canım yavrum herşeyim meleğim seni cok ama cok seviyorum...herşeyimsin sen benim...ilk anneler günümüzü kızım eşim ve ben bakırköyde geçirdik..güzel bir yemek yedikk ve güzel kızım bana hediyesini verdi..aslında benim için tek hediye kızım..ama olsun eşimin düşünmeside benim cok hoşuma gitti..sagol aşkım canım sevgilim güzel hediyen için...kızım ve babası bana yeni cıkmış şans bileziklerinden aldı..canlarım benim..bir pazar günüde böyle geçti işte....anneanne ve babaannemiz farklı şehirlerde oldugundan ziyaretlerine gidemedik..ancak telefonla kutlayabildik..neyse saglık olsun...bütün annelerin anneler günü kutlu olsun..

kızım cok acayip büyüdü bu aralar...ilk dişimizden 10 gün sonra 2. dişimizde geldi..su an 2 dişliyiz biz...altta 2 tane dişimiz var ama resmini cekemedik hala..biz agzına bakmak istedikçe agzını kapatıyor..bu aralar gülüyor herşeyi daha bir anlıyor kızım gülüyor kahkahalar atıyor..oyuncaklara daha bir ilgili..

herşeyi sürekli agzına götürüyor..her buldugunu agzına sokmak istiyor.sokamayınca basıyor yaygarayı..ben agzına götürüncede aynı şekilde bagırıyor..

her sabah uyanınca gülücükler atıyor en neşeli saatlari sabah oluyor..

yine gec yatıyor..biz uyumadan bizim kıza da uyku yok.ne zaman biz yatalım oda yatıyor..aslında gec yatmasını hiç istemiyorum ama erken yatarsada babasını göremez babamız biraz gec gelıyor çünkü..

cıplak kalmayı cok sevıyor banyodan sonra giydirince aglıyor..

sürekli konusuyor bişeyler diyor inşallah erkenden konusur kızım..

sürekli gözleri sagda solda etrafı cok incelemeye basladı..

pek su aralar emmek ıstemıyor zorlayıncada ısırıyor..:-((((

yalancı memeylede pek arası yok..süt sagıyorum biberonda içmeyi sevmiyor sütler ziyan oluyor..

ayagında ne corap duruyor ne de patik ..ayaklarıyla teperek cıkarıyor..

bebek arabasında gezmeyi cok seviyor..bizde artık havalar düzeldi hergün cıkıyoruz ..bazen teyzemize gidiyoruz bazende dükkanlarımızı ziyarete..pazar günleri bazen pazara gidiyoruz.bazende adapazarındayız...hiç durmuyoruz ki..

ev işleri cocukla cok zor...güçbela yapmaya calısıyoruz:-)))

uykusu eldiği zamansa sacını başını yoluyor..kulagını cekiyor..cok komik oluyor:))

işte böyle günler geciyor..bu aralar yine ihmal ettim blogumu ama fırsat olmuyor işte...

Dün blog arkadaslarım ve cok sevdiğim komsularım betülcüm ve aybikecim vardı..ve tatlı ogulları...cok güzel vakit geçirdik cok eğlendik...kızım ara ara uyudu uyandı ama saskındı..ayrıca emine ablacımda vardı..hasan erenle efe oynadılar bizde caylarımızı içtik mamalarımızı yedik..ilerleyen saatlerdede uykuları geldi afallamaya yürürken düşmeye başladılar ama uyumadılar...ee tabi uyurlarmı..birbirlerini bulmuslar..:-)))böyle güzel bir gündü işte...

yarın kızımın 5. ay kontrolü var..havadisleri yazarım artık blogumla daha cok ilgileneceğim..söz...:-)

SEVGİLERRRNOT:BU YAZIYI YAZARKEN CEYLİN YERDEYDİ..Bİ BAKTIM DÖNMÜŞ KIZIM BUGÜN İTİBARİYLE DÖNMÜŞTE OLDU...
NOT2:FOTOĞRAF MAKİNEM BOZULMUŞ AÇILMIYOR..BULUŞMA RESİMLERİNİ KOYAMIYORUM..:-(((

2 yorum:

Esra Günüşen Ertuğrul dedi ki...

maşallah bebeğiniz çok tatlı

zehra dedi ki...

masallah masallah
ceylın hanım gıderek dahada guzellsıyor